section-icon

Pomagają nam

„Fundacja PZU
Fundacja PZU od 2004 roku realizuje działania filantropijne Grupy PZU, które są elementem jej strategii zaangażowania społecznego.
Celem Fundacji jest: promowanie edukacji dzieci i młodzieży, wspieranie talentów oraz wyrównywanie szans osób z różnych względów upośledzonych, a także zwiększanie dostępu do dóbr kultury i życia społecznego, czyli szeroko rozumiany rozwój społeczeństwa obywatelskiego.
„Blisko ludzi i ich potrzeb” – to nasze motto. Realizujemy je wspierając strategiczne dla nas obszary.
Fundatorem Fundacji jest Grupa PZU, dla której obok działalności biznesowej fundamentem zaangażowania są inwestycje społeczne i działania charytatywne w obszarze szeroko rozumianego bezpieczeństwa, edukacji, pomocy społecznej, ochrony zdrowia i kultury.
www: https://fundacja.pzu.pl/

 


Fackelmann Polska Sp. z o.o.
www: https://fackelmannshop.pl/

„NIKE POLAND” Spółka Z O.O.
Nike Inc. (NYSE: NKE) – amerykańska firma, największy na świecie producent obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Założona w 1964 roku w Washington County jako Blue Ribbon Sports przez Billa Bowermana i Philipa Knighta, który do 2004 był prezesem koncernu. Jej nazwa pochodzi od greckiej bogini Nike.
www: https://www.nike.com/pl/

„Fundacja Polsat”
email: fundacja@polsat.com.pl
www: https://www.fundacjapolsat.pl/

BIOFARM Sp. z o.o.
Poznań, Polska (Poland)
email: biofarm@biofarm.pl
www: https://www.biofarm.pl/

https://www.cbre.com/ Firma CBRE, z siedzibą w Los Angeles,
Jest jedną z 500 najlepszych firm świata znajdujących się na listach sporządzonych przez magazyn Fortunę oraz agencję ratingową Standard & Poor`s. To największa na świecie firma doradcza działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: strategiczne doradztwo w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.
www: https://www.cbre.com/

Wydawnictwo DEBIT Sp.J.
ul. M. Gorkiego 20, 43-300 Bielsko-Biała
Księgarnia internetowa: sklep.debit@onet.pl
Dział handlowy: zamowienia.debit@onet.pl
www: https://wydawnictwo-debit.pl/

Fundacja im. św. Patryka
FiŚP z zebranych w czasie dorocznego balu „St. Patrick’s Charity Ball” środków oraz wkładu sponsorów balu zapewnia pomoc finansową osobom potrzebującym na terenie całej Polski.
www: http://irishball.pl/pl/strona-glowna/

ZSSO – Szkoła Podstawowa Nr 5
Ul. Marii Konopnickiej 5, Skierniewice
www: http://www.zsso-skierniewice.pl/

Premier Manufacturing Support Services Poland sp. z o.o.

TVP1 – Telewizja Polska SA.
ul. Jana Pawła Woronicza, Warszawa
www: https://www.tvp.pl/

Fundacja TVN „Nie jesteś sam”
email: fundacja@tvn.pl
www: https://fundacja.tvn.pl/

Uniwersytet Gdański
Katedra Biologii Molekularnej Uniwersytetu Gdańskiego
ul. Kładki 24, 80-822 Gdańsk
www: https://ug.edu.pl/

Kancelaria Radców Prawnych
Anna Romaniuk, Zbigniew Romaniuk s.c.
email: kancelaria@kancelaria-romaniuk.pl
www: https://kancelaria-romaniuk.pl/

Shire Polska” Sp. z o.o.
ul. Postępu 12
02-676 Warszawa

BioMarin Europe Ltd.
Polska i Kraje Bałtyckie
ul. Rzymowskiego 53,
02-697 Warszawa | PL
www: https://www.biomarin.com/

SANOFI GENZYME POLAND
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
www: https://www.sanofigenzyme.com/

Bank Spółdzielczy w Piasecznie – PS Bank
Bank Spółdzielczy w Piasecznie, istnieje na rynku bankowym już ponad 87 lat. Posiada bogate, historyczne doświadczenie, świadczące o naszej solidności. Jesteśmy także Firmą, choć może nie tak wielką, ale efektywną ekonomicznie i sprawną organizacyjnie, co świadczy o naszej nowoczesności. Usługi finansowe świadczymy poprzez sieć 18 własnych placówek zlokalizowanych na terenie województwa mazowieckiego oraz przez Internet. Klientom oferujemy dostęp do ponad 4500 bezprowizyjnych bankomatów. Elastyczność oferty Banku, w szczególności dostosowanie jej warunków do potrzeb i oczekiwań Klientów, wyróżnia nas spośród innych, konkurencyjnych instytucji finansowych. To, co w bankach komercyjnych zarezerwowane jest dla nielicznych, w PS Banku jest standardem, ponieważ w bankach spółdzielczych mamy Private Banking, który polega na wyjątkowym podejściu do Klienta.

Nasi klienci wskazują: 1) polski kapitał, 2) indywidualne podejście oraz 3) elastyczność oferty (negocjacyjność), jako cechy, które decydują o wyborze PS Bank na „swojego” partnera biznesowego. Dla naszych Klientów oferujemy wysokie oprocentowanie depozytów, atrakcyjnie oprocentowane kredyty oraz tanie usługi finansowe. Warto nas sprawdzić!

ul. Kościuszki 23
05-500 Piaseczno
www: https://www.psbank.pl/

Grupa RMF Sp. z o.o. sp. k.
Al. Stanów Zjednoczonych 61A, 04-028 Warszawa
Al. Waszyngtona 1, 30-204 Kraków
KRS 0000335800, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie
www: https://www.rmf.fm/

Firma Handlowa PANDA z siedzibą w Białej Podlaskiej

Świat Zabawek to sieć 26 stacjonarnych sklepów z zabawkami dla dzieci, którą rozwijamy od 1996 roku. Zaczynaliśmy jak wiele przedsięwzięć – w wyniku potrzeby i braku możliwości jej zaspokojenia na rynku. W połowie lat 90-tych założyciele Świata Zabawek mieli małe dzieci, a oferta zabawek dostępna na rynku była równie mała jak one. I tak to się zaczęło! Dziś, już prawie od 25 lat wywołujemy uśmiech na buziach najmłodszych w całej Polsce!

Znajdziecie u nas tylko bezpieczne, atestowane zabawki, które przechodzą rygorystyczne testy. Współpracujemy z fantastycznymi producentami, często z długoletnią tradycją i obecnością na rynku. Świat Zabawek to zespół ludzi, który codziennie dbają o to, by dostarczać najmłodszym fantastyczne zabawki, artykuły szkolne i sportowe! Dbamy o to by na czas w sklepach dostępne były nowości i dokładamy wszelkich starań by każdego dnia zrobić coś lepiej.

Zapraszamy do naszego Świata Zabawek.

Firma Handlowa PANDA z siedzibą w Białej Podlaskiej, ul. Sidorska 117B, 21-500 Biała Podlaska
www: https://www.swiatzabawek.net.pl/


Lista chorób rzadkich

Zobacz listę

Czy wiesz, co to jest Mukopolisacharydoza?

Dowiedz się